Zostań rejestratorem/ką medycznym/ą

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY KURS!

W przypadku zmiany sytuacji związanej z COVID-19 udział w projekcie odbędzie się online. Na ten moment szkolenie planowane jest stacjonarnie w Katowicach – ul. Kopernika 4/7.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Dla osób  30+, które nie miały styczności z rejestracją medyczną i obsługą klienta oraz aktualnie nie pracują i nie są zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy i mieszkają na terenie woj. Śląskiego, a chcą związać z taką pracą swój dalszy rozwój zawodowy.
Wszystkim zainteresowanym nie mającym wcześniej styczności z tematem rejestracji medycznej z obsługą klienta, proponujemy zajęcia w wymiarze 60h zarówno teorii, jak i praktyki i to zupełnie BEZPŁATNIE. Do tego warsztaty z zakresu zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem oraz szkolenie ECDL Profile przygotowujące do uzyskania Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu? 

Umiejętności jakich staramy się Państwa nauczyć to przede wszystkim samodzielność w wykonywanych czynnościach z zakresu rejestracji medycznej. Wynika to z dużej ilości praktyk i ćwiczeń, jakie w trakcie szkolenia są wykonywane. Uczymy wszystkich niezbędnych zagadnień jakie powinien znać i wykonywać każdy Specjalista z tej dziedziny. Dzięki kursowi zyskasz przewagę na rynku pracy i w biznesie. Nauczymy Państwa swobody w działaniu i pewności w wykonywanych zadaniach.

Co dodatkowego zyskam, kiedy wezmę udział w projekcie unijnym? 

Stypendium szkoleniowe w wysokości 916,50 zł netto, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie w ZUS i NNW, pomoc doradcy zawodowego, coacha i pośrednika pracy.

Po ukończonym szkoleniu możliwość podjęcia PŁATNEGO 3 miesięcznego stażu z stypendium w wysokości 1536,50 zł netto

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu? 

Nasz kurs daje wiele możliwości podjęcia pracy jako rejestrator medyczny i w obsłudze klienta. Warto poznać proponowane zagadnienia ponieważ wachlarz stanowisk związanych z tą dziedziną jest ogromny, zarówno w dużych i małych firmach. Każda firma na polskim ryku pracy potrzebuje właśnie takiej osoby.

Nasze szkolenia prowadzone są przez wieloletnich PRAKTYKÓW.

Grupy szkoleniowe liczą do 12 osób, przez co nasi wykładowcy mają możliwość indywidualnej pomocy kursantom i tym samym większy komfort uczestników szkolenia.

Kurs kończy się egzaminami, po których uczestnicy otrzymują zaświadczenia i certyfikaty uznawane w branży.

 

NIE ZWLEKAJ ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!

Klauzula informacyjna ODO