Zostań Specjalistą ds. biurowych

Zapisz się na BEZPŁATNY kurs!

Kiedy? START 04.10.2021 r.

Gdzie? Katowice, ul. Kopernika 4   – a w przypadku utrzymywania się sytuacji związanej z COVID-19 udział w projekcie odbędzie się online.

Sprawdź co otrzymasz oprócz pakietu szkoleń:

– stypendium szkoleniowe 634,50 zł netto,
– catering w tracie zajęć stacjonarnych,
– bezpłatne materiały szkoleniowe,
– certyfikaty i zaświadczenia o ukończonych kursach,
– zwrot kosztów dojazdów na szkolenia stacjonarne,
– ubezpieczenie ZUS i NNW.

Do kogo adresowany jest ten kurs?

Zajęcia adresowane są do osób do 29 r.ż., które aktualnie nie pracują, a chcą związać z pracą biurową. Szkolenie kierujemy do osób, które chcą poznać lub pogłębić wiedzę z profesjonalnego prowadzenia biura i zmienić pracę na lepszą.
Wszystkim zainteresowanym proponujemy 70h zajęć z tematyki prac biurowych ich kursu komputerowego ECDL – Excel przygotowujący do egzaminu ECDL.

Jakie umiejętności nabędę po odbyciu tego kursu? 

Pracownik biurowy to osoba, która zajmuje się zarządzaniem i koordynowaniem codziennej pracy działu. Jej najważniejsze zadania to m.in. obsługa klientów, pisanie pism urzędowych, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, prowadzenie dokumentacji firmowej oraz wiele innych zależnych od branży firmy. . Realizując swoje zadania będziecie gotowi na zapewnienie prawidłowego kontaktu między  sprawami pracowników i zarządu. Uczestnik pozna zasady przygotowywania korespondencji oraz jej obiegu, dekretowania, wpisywania do książki korespondencyjnej (ewidencjonowanie) pozna rodzaje korespondencji.  Podczas szkolenia uczy się jak planować i organizować pracę w biurze z wykorzystaniem terminarzy, planerów czy nowoczesnych środków pracy biurowej.

Co dodatkowego zyskam, kiedy wezmę udział w projekcie unijnym? 

Stypendium szkoleniowe w wysokości 493,50 zł netto, zwrot kosztów dojazdu na szkolenie, materiały szkoleniowe, obiad podczas szkoleń, ubezpieczenie w ZUS i NNW, pomoc doradcy zawodowego, coach i wsparcie pośrednika pracy w poszukiwaniu stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

Gdzie mogę pracować po ukończeniu kursu? Nasz kurs daje wiele możliwości podjęcia pracy, w każdej branży prace administracyjno-biurowe również same się nie zrealizują. Jest to nieodzowny element prawidłowego funkcjonowania firmy. Warto poznać proponowane zagadnienia ponieważ wachlarz stanowisk związanych z pracą administracyjno-biurową jest ogromny: m.in. praca w urzędach, sekretariacie firmy, szkoły, w firmach handlowych, księgowych, logistycznych, magazynowych, zarówno w dużych, jak i małych firmach.

Nasze szkolenia prowadzone są przez wieloletnich PRAKTYKÓW.

Grupy szkoleniowe liczą do 12 osób, przez co nasi wykładowcy mają możliwość indywidualnej pomocy kursantom i tym samym większy komfort uczestników szkolenia.

Kurs kończy się egzaminami, po których uczestnicy otrzymują zaświadczenia i certyfikaty uznawane w branży.

Zainteresowani? Zapraszamy 😉

Klauzula informacyjna ODO